Wakacje z partnerem lub z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Więc z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa czy Twoi szaleni oraz śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć atuty i defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – walory
Jeśli wakacje są na plaży, na kempingu bądź podobnych okolicznościach – wiele ludzi odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To też całe ogrom perfekcyjnego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są znacznie bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – atuty
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Mimo to nieraz defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o doskonale gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama w związku z tym zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.